انتشارات حیدری | نشر کتب پزشکی
,,

 با پیشرفت دانش علوم پزشکی، نیاز دانشجویان و اساتید رشته‌های علوم پزشکی به منابع مورد نیاز بیش از پیش احساس می‌شود و در همین راستا ما بعد از سالها تجربه در زمینه نشر و فروش کتب پزشکی و شناسایی نیاز جامعه پزشکی در سال ۱۳۹۲ با افتتاح انتشارات حیدری سعی در برداشتن گامی هرچند کوچک در این زمینه داشته ایم حاصل تلاش ما در این سالها چاپ، نشر و ترجمه بیش از چند صد عنوان از جدیدترین و به‌روزترین عناوین کتابهای رشته‌های پزشکی و چاپ چندین هزار عنوان کتابهای لاتین پزشکی بوده است که سعی ما استفاده از اساتید مجرب و بنام جهت ترجمه و تالیف منابع مورد نیاز دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بوده است.

انتشارات حیدری علاوه بر چاپ و نشر کتب پزشکی با شناسایی زمینه‌های بازار فروش و در دسترس قرار دادن منابع به گروه هدف اقدام به راه‌اندازی چندین فروشگاه مستقل نشر حیدری در شهرهای تهران – اراک – خرم آباد و بجنورد و …. نموده که با توجه به عدم وجود فروشگاه اختصاصی کتب پزشکی در برخی از استانها این کار با استقبال دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشکده‌های پزشکی این مراکز مواجه گردیده است.

و لذا جهت دسترسی جامعه پزشکی کشور به کتب منتشر شده نشر حیدری بر آن شدیم تا با راه‌اندازی سایت اقدام شایسته دیگری جهت ارتباط با این عزیزان داشته باشیم.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : محمد حیدری